Всеукраїнський день картоплі «Картопляний блокчейн»

ТОВ Рекорд-Агро є генеральним дистриб’ютором німецької компанії Europlant — світового лідера в селекції насіння картоплі. 26 серпня 2021 року прийняли участь у всеукраїнському дні картоплі «Картопляний блокчейн» на базі ФГ «Аделаїда» (с. Чулаківка, Голопристаньський р-н, Херсонської обл.).
На заході були присутні Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко, його заступник Тарас Висоцький, народні депутати Артем Чорноморов, Сергій Литвиненко, Олег Тарасенко, Степан Чернявський, керівник секретаріату Комітету аграрної та земельної політики Верховної Ради Олександр Старенць, Олексій Кузьменко — Державне агентство водних ресурсів України, голова Херсонської ОДА Сергій Козир, голова облради Олександр Самойленко, директор УАВК Денис Стаценко.
Також були представлені селекційно-насіннєві компанії та фірми-постачальники засобів захисту та живлення рослин, техніки та обладнання для вирощування, переробки картоплі та зрошення.
Всього виставку відвідали біля 700 осіб.
Були обговорені питання щодо Перспективи розвитку картоплярства в Україні та державної підтримки, підписання Листа про співпрацю та створення «Ініціативи Тримор’я Виробників картоплі» між Українською асоціацією виробників картоплі, Асоціацією Польська Федерація Картоплі та Польською Агенцією Інвестицій і Торгівлі. Також підписаний меморандум про співпрацю між Міністерством аграрної політики та продовольства України, Херсонською обласною державною адміністрацією та Всеукраїнською асоціацією громад.
ТОВ Рекорд-Агро разом із своїми регіональними менеджерами прийняли активну участь в даному заході. Були проведені зустрічі та обговорення подальшої співпраці із господарствами різних форм власності по вирощуванню картоплі.
Europlant та ТОВ Рекорд Агро вдячні УАВК / Ukrainian Association of Potato Producers та DLG Ukraine за чудову організацію та ФГ «Аделаїда» за гостинність.

ТОВ «Рекорд-Агро»
вул. Дегтярівська, 25/1, 1-й поверх
м. Київ, 04119