За порадою — до експертів!

Приємно, коли тебе вважають експертом у своїй галузі, так і до нашого директора — Дяка Юрія Платоновича, регулярно звертаються за порадами з багатьох аграрних питань. Уривок одного з таких спілкувань ми процитуємо для вас:

Юрій Дяк

«Говорить експерт Юрій Дяк, директор «Рекорд-Агро» 

Завозити з Голландії якісну цибулю-сіянку  для озимого вирощування ми почали років  вісім тому. І, треба зазначити, за цей час попит  на неї постійно зростає. Колись нам було  достатньо однієї фури, сьогодні не завжди  вистачає 400 т. Із огляду на цю тенденцію  почали надавати господарствам в оренду  шестирядну саджалку.  Озима цибуля — це завжди рання продукція, а в бізнесі, як відомо, кожен день має  вартість.

У країнах Західної Європи вирощування цибулі-сіянки — ціла галузь зі своєю  технологією, очищенням, зберіганням у контейнерах, із клімат-контролем  та вентиляцією. У нас, на жаль, цей сегмент ринку не розвинений. Вирощувати сіянку із чорнушки продовжують звичайні селяни, навіть цілі села  на Одещині спеціалізуються на цій продукції, але роблять це, а також сушать  і зберігають старими дідівськими методами — десь на горищі. Звісно, такі  виробники не спроможні тягатися з іноземними компаніями та гарантувати  якість. А відсутність якості — це непередбачувані втрати, на які виробник  товарної цибулі піти не може.

Крім того, українські виробники сіянки роками використовують старі  малопродуктивні сорти. Ми зупинилися на голландських гібридах Радар F1,  Трой F1, Сеншуй F1 і саме їх рекомендуємо для озимого вирощування.  На присадибній ділянці така сіянка може дати цибулини вагою 300–400 г,  за промислового вирощування на богарі — до 40 т з гектара, на поливі —  понад 70 т. Таке вирощування найбільше виправдане в північних і захід них регіонах, куди весна приходить пізніше. Сорти, які ми пропонуємо,  витримують температури до мінус 20 °С й починають вегетацію із першими  весняними променями сонця, коли про яру в цих регіонах ще не йдеться.

Олена Сухорукова

журнал “Плантатор”, вересень 2020 року«

Посилання на оригінал статті у Agrotimes.