Віруси — значна перешкода при вирощуванні картоплі

В минулому році деякі регіони були значною мірою вражені вірусними захворюваннями. Якщо на хвору рослину потрапляє тля, то в процесі всмоктування соку вона вбирає в себе вірус (наприклад, вірус Y) і переносить його на інші рослини. Таким чином, ми бачимо джерела вірусних інфекцій і вірусні вектори, які можуть швидко викликати нове зараження картоплі в наступному році.

Наполегливо рекомендуємо знижувати ризики поширення вірусних захворювань шляхом своєчасного знищення хворих рослин, тим самим перешкоджаючи зараженню нападаючої на картоплю попелиці.

Картопляні  господарства повинні якомога раніше проводити негативний відбір і знищувати хворі рослини. При найменшій затримці втрачається дорогоцінний час, оскільки заражені кущі є джерелом поширення інфекції серед інших рослин, що тягне за собою істотне зниження якості і врожайності картоплі (особливо в разі зараження змішаними інфекціями).

Підвищена вологість і дощі прискорюють процес розростання кущів картоплі, що в значній мірі ускладнює виявлення вірусних захворювань, оскільки здорові рослини змикаються і нерідко повністю закривають заражені. Головним завданням картопляних підприємств залишається своєчасне виявлення і ретельне знищення ВСІХ хворих рослин.

На багатьох підприємствах спостерігається недолік фахівців. Досвідчені техніки-насіннєводи виходять на пенсію, а знайти нові кваліфіковані кадри (які спочатку повинні пройти спеціальну підготовку) для проведення негативного відбору нелегко, оскільки для розпізнання ознак ураження у хворих рослин необхідне добре досвідчене око, а це здобувається лише з багаторічним досвідом!

Вже протягом ста років в спеціальній літературі підкреслюється, що багаторазове ретельне прочищення посівів (поряд зі здоровим насіннєвим матеріалом) є запорукою ефективного вирощування картоплі:

  • Починати слід якомога раніше, тобто з моменту, коли вже можна виявити хвору рослину — приблизно через два — найпізніше — три тижні після появи сходів.
  • Проводити прочищення кожні два — максимум — три тижні, і
  • проводити прочищення протягом усього періоду росту рослин картоплі аж до повного визрівання. Чим ретельніше проведена перше прочищення, тим швидше і простіше проводити наступні.
  • Кожна рослина, яка будь-яким чином відхиляється або відстає в розвитку від норми, тобто виглядає нездоровою, повинна бути вилучена. якщо вже почали утворюватися молоді бульби, вони також повинні бути видалені.
  • Вкрай важливо проводити навчання персоналу і систематично залучати його до проведення прочисток.
  • Кожен технік-насіннєвод повинен виробляти обхід не більше двох рядів.
  • Забраковані кущі і бульби не можна складати біля краю поля, вони повинні бути негайно вивезені за межі поля, оскільки можуть стати джерелом нової інфекції.
  • Відповідальна за вирощування картоплі особа незабаром після появи сходів повинно зробити ретельний огляд посівів. Він повинен встановити, на яких посівах прочищення повинно бути проведена негайно і з усією ретельністю, а на яких ця процедура не займе багато часу. При цьому не можна тішити себе ілюзіями і відмовлятися від ретельного прочищення на вигляд здорових ділянок, оскільки на практиці не існує абсолютно здорових посівів.

Негативному відбору піддаються не тільки хворі вірусом рослини, а й заражені бактеріозом (наприклад, «чорною ніжкою») і ризоктоніозом, а також сторонні і нетипові для даного сорту рослини.

Не рекомендується проводити прочищення сильно заражених посівів, щоб не втратити час і не задавнити інші ділянки.